Praca - Biuro Nieruchomości Katowice / Śląsk

manager biura nieruchomości, pośrednik nieruchomości, asystent pośrednika

ALEDOM Nieruchomości - Katowice / Ruda Śląska
Szukaj
nieruchomości
szukaj nieruchomości
  Oferty pracy    Wersja do druku

4invest (dawniej ALEDOM) od prawie 13 lat świadczy kompleksowe usługi w obszarze nieruchomości komercyjnych, finansowania i refinansowania zakupu nieruchomości.

Swoje działania opieramy na wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy, autorskich pomysłów oraz bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, w tym 9-letniej aktywności w ramach struktur ogólnopolskiej sieci nieruchomości.

Obecnie do naszego biura poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • asystent / pośrednik w obrocie nieruchomości
Miejsce pracy: Katowice, ul. Mickiewicza 15
Branża: nieruchomości komercyjne
Rodzaj umowy: na czas określony
Godziny pracy: do ustalenia

Zadania na stanowisku:
* praca w punkcie obsługi klienta oraz w terenie
* pozyskiwanie i obsługa klienta, obsługa systemu i dokumentacji
* sprzedaż podstawowych produktów: usług doradztwa i pośrednictwa nieruchomości
* crosselling

Wymagania:
* udokumentowane (min. 1 rok) doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości
* umiejętności sprzedażowe oraz obsługi klienta
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów
* pozytywne nastawienie do świata, komunikatywność
* determinacji w realizacji celów
* umiejętność planowania pracy
* dyscyplina i samodzielność
* zainteresowania branżą nieruchomości
* znajomość rynku

Wybranym kandydatom oferujemy:
* współpracę z młodym dynamicznym zespołem
* możliwość rozwoju zawodowego
* doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji
* pogłębianie wiedzy oraz umiejętności
* wsparcie oraz narzędzia pracy
* system szkoleń

* zarobki uzależnione od efektów pracy

Dodatkowe atuty:
prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
* znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
* kreatywność
* umiejętność pracy pod presją czasu

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: praca @ aledom.com  z dopiskiem: `praca aledom' wskazując oczekiwane stanowisko.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb 4invest z siedzibą w Katowicach przy ul. Mickiewicza 15, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Biuro / Agencja  Nieruchomości Katowice
Mapa serwisu | Polityka prywatności Aktualności ALEDOM NieruchomościOferty Nieruchomości ŚląskOferty Mieszkaniowe Śląsk

kupno i najem nieruchomości kupno i najem nieruchomosci sprzedaż i wynajem nieruchomości sprzedaz i wynajem nieruchomosci